Uitslag Avondwedstrijden Oost 2022

update 16-5-22; Uitslag tot en met race 3 (onderaan). De ratings zijn steeds meer bekend, maar nog niet allemaal, dus onder voorbehoud.

RACE 1    

Starttijd: 28-4-2022  19:00:00,0        SW factor

 

 

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

 

Zeilnr

Naam

Bootnaam

Uitslag

Punten

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

NED

8197

Hans Hollander (MS), 86,0, Cork 1720

Kindamagic

1

0,0

20:08:56,0

1:08:56,0

1:20:09,3

=GT * 100 / 86,0

NED

8720

Stefan Kruijswijk (MS), 86,0, Cork 1720

Splash test

2

3,0

20:11:31,0

1:11:31,0

1:23:09,5

=GT * 100 / 86,0

 

799

Carin van den Berg (MS), 92,2, Dehler 29

Mount Harry

3

5,7

20:19:08,0

1:19:08,0

1:25:49,7

=GT * 100 / 92,2

 

827

Jaco Mosterd (MS), 93,5, Bavaria 34-3

Ventoux III

4

8,0

20:23:01,0

1:23:01,0

1:28:47,3

=GT * 100 / 93,5

NED

21

Jos Soethoudt (MS-D), 95,0, Soling

Charley Barr

5

10,0

20:24:37,0

1:24:37,0

1:29:04,2

=GT * 100 / 95,0

 

33

Floris Bune (ZS), 93,5, Dufour 39

Cloud Nine

6

11,7

20:24:36,0

1:24:36,0

1:30:28,9

=GT * 100 / 93,5

NED

2938

Dirk Revelman (MS), 84,0, X-102 (Mod.)

Dwarskop

7

13,0

20:16:28,0

1:16:28,0

1:31:01,9

=GT * 100 / 84,0

NED

2303

Paul Koch (MS), 103,5, Loper

Blue Marble

8

14,0

20:35:22,0

1:35:22,0

1:31:15,6

=GT * 100 / 104,5

 

117

Rogier Visser (ZS-D), 101,5, Ericson 30

Sound of Silence

9

15,0

20:32:42,0

1:32:42,0

1:31:19,8

=GT * 100 / 101,5

NED

6441

Rientz Tackenberg (MS), 83,5, Winner 1120

Estafette

10

16,0

20:16:22,0

1:16:22,0

1:31:27,4

=GT * 100 / 83,5

NED

505

Jeroen van Wijngaarden (MG), 88,0, J-80

Just 4 Fun

11

17,0

20:21:00,0

1:21:00,0

1:32:02,7

=GT * 100 / 88,0

NED

4624

Wim Brans (MS), 85,0, Dehler 36 db

Nimmerzat

12

18,0

20:18:21,0

1:18:21,0

1:32:10,6

=GT * 100 / 85,0

 

401

Ed Groenendijk (ZS), 84,4, Hanse 388

La Parra

13

19,0

20:20:10,0

1:20:10,0

1:34:59,1

=GT * 100 / 84,4

NED

6646

Gert Jan Timmers (ZS), 95,5, Wauqiez Pretorien 35

Siempre

14

20,0

20:30:51,0

1:30:51,0

1:35:07,9

=GT * 100 / 95,5

 

909

Alex Koeleman (MS), 93,5, Maxi 909

Ino

15

21,0

20:30:56,0

1:30:56,0

1:37:15,3

=GT * 100 / 93,5

NED

7239

Michel Evers (MS), 85,5, Spirit 36

Spirit Up

16

22,0

20:23:28,0

1:23:28,0

1:37:37,3

=GT * 100 / 85,5

BEL

30

Marcel Tramper (ZS), 90,6, Dehler 38

Dehlorion

17

23,0

20:29:02,0

1:29:02,0

1:38:16,3

=GT * 100 / 90,6

NED

6810

Leon Wielaard (MG), 86,5, J-92

Juliet

18

24,0

20:30:18,0

1:30:18,0

1:44:23,6

=GT * 100 / 86,5

 

29

Albert Boeyinga (ZS-D), 95,7, Dehler 29

Boeyend

dns

32,0

 

 

 

 

NED

3

Jeroen de Jong (MG), 77,5, Lutra 40

Bierkaai

dns

32,0

 

 

 

 

NED

6901

Wouter van Dorsser (ZS-D), 107,0, Loper

Rode Loper

dns

32,0

 

 

 

 

 

22

Francine van Dongen (ZS-D), 117,5, Etap 22

D’ukkie

dnc

32,0

 

 

 

 

 

96

Rene Krijgh (MS-D), 96,5, Gibsea 96

Caracara

dnc

32,0

 

 

 

 

 

325

Martijn van der Hoek (ZS-D), —, Dufour 325 GL

Vibes

dnc

32,0

 

 

 

 

GBR

37421

Martijn Graafmans (MG-D), 80,5, J-109

Eau-J

dnc

32,0

 

 

 

 

RACE 2   

Starttijd: 5-5-2022  19:00:00,0        SW factor

 

 

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

 

Zeilnr

Naam

Bootnaam

Uitslag

Punten

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

NED

8197

Hans Hollander (MS), 86,0, Cork 1720

Kindamagic

1

0,0

19:52:59,0

52:59,0

1:01:36,5

=GT * 100 / 86,0

NED

8720

Stefan Kruijswijk (MS), 86,0, Cork 1720

Splash test

2

3,0

19:53:37,0

53:37,0

1:02:20,7

=GT * 100 / 86,0

NED

21

Jos Soethoudt (MS-D), 95,0, Soling

Charley Barr

3

5,7

20:00:36,0

1:00:36,0

1:03:47,4

=GT * 100 / 95,0

NED

4624

Wim Brans (MS), 85,0, Dehler 36 db

Nimmerzat

4

8,0

19:55:13,0

55:13,0

1:04:57,6

=GT * 100 / 85,0

NED

2938

Dirk Revelman (MS), 84,0, X-102 (Mod.)

Dwarskop

5

10,0

19:56:01,0

56:01,0

1:06:41,2

=GT * 100 / 84,0

 

799

Carin van den Berg (MS), 92,2, Dehler 29

Mount Harry

6

11,7

20:01:31,0

1:01:31,0

1:06:43,3

=GT * 100 / 92,2

NED

7239

Michel Evers (MS), 85,5, Spirit 36

Spirit Up

7

13,0

19:57:51,0

57:51,0

1:07:39,6

=GT * 100 / 85,5

NED

6646

Gert Jan Timmers (ZS), 95,5, Wauqiez Pretorien 35

Siempre

8

14,0

20:04:57,0

1:04:57,0

1:08:00,6

=GT * 100 / 95,5

 

33

Floris Bune (ZS), 93,5, Dufour 39

Cloud Nine

9

15,0

20:03:40,0

1:03:40,0

1:08:05,6

=GT * 100 / 93,5

 

117

Rogier Visser (ZS-D), 101,5, Ericson 30

Sound of Silence

10

16,0

20:09:46,0

1:09:46,0

1:08:44,1

=GT * 100 / 101,5

NED

6901

Wouter van Dorsser (ZS-D), 107,0, Loper

Rode Loper

11

17,0

20:14:01,0

1:14:01,0

1:09:10,5

=GT * 100 / 107,0

 

827

Jaco Mosterd (MS), 93,5, Bavaria 34-3

Ventoux III

12

18,0

20:05:15,0

1:05:15,0

1:09:47,2

=GT * 100 / 93,5

BEL

30

Marcel Tramper (ZS), 90,6, Dehler 38

Dehlorion

13

19,0

20:04:35,0

1:04:35,0

1:11:17,0

=GT * 100 / 90,6

NED

505

Jeroen van Wijngaarden (MG), 88,0, J-80

Just 4 Fun

14

20,0

20:03:04,0

1:03:04,0

1:11:40,0

=GT * 100 / 88,0

NED

2303

Paul Koch (MS), 103,5, Loper

Blue Marble

15

21,0

20:16:03,0

1:16:03,0

1:12:46,5

=GT * 100 / 104,5

 

29

Albert Boeyinga (ZS-D), 95,7, Dehler 29

Boeyend

16

22,0

20:09:48,0

1:09:48,0

1:12:56,2

=GT * 100 / 95,7

 

401

Ed Groenendijk (ZS), 84,4, Hanse 388

La Parra

17

23,0

20:02:14,0

1:02:14,0

1:13:44,2

=GT * 100 / 84,4

 

909

Alex Koeleman (MS), 93,5, Maxi 909

Ino

18

24,0

20:12:37,0

1:12:37,0

1:17:39,9

=GT * 100 / 93,5

 

96

Rene Krijgh (MS-D), 96,5, Gibsea 96

Caracara

19

25,0

20:24:38,0

1:24:38,0

1:27:42,2

=GT * 100 / 96,5

 

22

Francine van Dongen (ZS-D), 117,5, Etap 22

D’ukkie

dnf

32,0

 

 

 

 

NED

3

Jeroen de Jong (MG), 77,5, Lutra 40

Bierkaai

dns

32,0

 

 

 

 

NED

6441

Rientz Tackenberg (MS), 83,5, Winner 1120

Estafette

dns

32,0

 

 

 

 

NED

6810

Leon Wielaard (MG), 86,5, J-92

Juliet

dns

32,0

 

 

 

 

 

325

Martijn van der Hoek (ZS-D), —, Dufour 325 GL

Vibes

dnc

32,0

 

 

 

 

GBR

37421

Martijn Graafmans (MG-D), 80,5, J-109

Eau-J

dnc

32,0

 

 

 

 

RACE 3

Starttijd: 12-5-2022  19:00:00,0        SW factor

 

 

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

 

Zeilnr

Naam

Bootnaam

Uitslag

Punten

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

NED

8197

Hans Hollander (MS), 86,0, Cork 1720

Kindamagic

1

0,0

20:12:48,0

1:12:48,0

1:24:39,1

=GT * 100 / 86,0

NED

8720

Stefan Kruijswijk (MS), 86,0, Cork 1720

Splash test

2

3,0

20:13:25,0

1:13:25,0

1:25:22,1

=GT * 100 / 86,0

NED

6441

Rientz Tackenberg (MS), 83,5, Winner 1120

Estafette

3

5,7

20:13:54,0

1:13:54,0

1:28:30,2

=GT * 100 / 83,5

NED

6646

Gert Jan Timmers (ZS), 95,5, Wauqiez Pretorien 35

Siempre

4

8,0

20:25:39,0

1:25:39,0

1:29:41,2

=GT * 100 / 95,5

 

827

Jaco Mosterd (MS), 93,5, Bavaria 34-3

Ventoux III

5

10,0

20:23:53,0

1:23:53,0

1:29:42,9

=GT * 100 / 93,5

 

799

Carin van den Berg (MS), 92,2, Dehler 29

Mount Harry

6

11,7

20:24:10,0

1:24:10,0

1:31:17,2

=GT * 100 / 92,2

NED

6810

Leon Wielaard (MG), 86,5, J-92

Juliet

7

13,0

20:19:52,0

1:19:52,0

1:32:19,9

=GT * 100 / 86,5

 

117

Rogier Visser (ZS-D), 101,5, Ericson 30

Sound of Silence

8

14,0

20:34:16,0

1:34:16,0

1:32:52,4

=GT * 100 / 101,5

NED

4624

Wim Brans (MS), 85,0, Dehler 36 db

Nimmerzat

9

15,0

20:19:57,0

1:19:57,0

1:34:03,5

=GT * 100 / 85,0

NED

2938

Dirk Revelman (MS), 84,0, X-102 (Mod.)

Dwarskop

10

16,0

20:20:16,0

1:20:16,0

1:35:33,3

=GT * 100 / 84,0

 

33

Floris Bune (ZS), 93,5, Dufour 39

Cloud Nine

11

17,0

20:29:32,0

1:29:32,0

1:35:45,5

=GT * 100 / 93,5

NED

7239

Michel Evers (MS), 85,5, Spirit 36

Spirit Up

12

18,0

20:21:56,0

1:21:56,0

1:35:49,7

=GT * 100 / 85,5

 

401

Ed Groenendijk (ZS), 84,4, Hanse 388

La Parra

13

19,0

20:21:00,0

1:21:00,0

1:35:58,3

=GT * 100 / 84,4

NED

2303

Paul Koch (MS), 103,5, Loper

Blue Marble

14

20,0

20:43:11,0

1:43:11,0

1:38:44,4

=GT * 100 / 104,5

NED

6901

Wouter van Dorsser (ZS-D), 107,0, Loper

Rode Loper

15

21,0

20:46:15,0

1:46:15,0

1:39:17,9

=GT * 100 / 107,0

NED

505

Jeroen van Wijngaarden (MG), 88,0, J-80

Just 4 Fun

16

22,0

20:27:37,0

1:27:37,0

1:39:33,9

=GT * 100 / 88,0

BEL

30

Marcel Tramper (ZS), 90,6, Dehler 38

Dehlorion

17

23,0

20:31:19,0

1:31:19,0

1:40:47,5

=GT * 100 / 90,6

 

909

Alex Koeleman (MS), 93,5, Maxi 909

Ino

18

24,0

20:36:10,0

1:36:10,0

1:42:51,1

=GT * 100 / 93,5

 

96

Rene Krijgh (MS-D), 96,5, Gibsea 96

Caracara

19

25,0

20:42:57,0

1:42:57,0

1:46:41,0

=GT * 100 / 96,5

 

22

Francine van Dongen (ZS-D), 117,5, Etap 22

D’ukkie

20

26,0

21:30:22,0

2:30:22,0

2:07:58,3

=GT * 100 / 117,5

 

29

Albert Boeyinga (ZS-D), 95,7, Dehler 29

Boeyend

dnf

32,0

 

 

 

 

 

325

Martijn van der Hoek (ZS-D), —, Dufour 325 GL

Vibes

dnf

32,0

 

 

 

 

GBR

37421

Martijn Graafmans (MG-D), 80,5, J-109

Eau-J

dnf

32,0

 

 

 

 

NED

3

Jeroen de Jong (MG), 77,5, Lutra 40

Bierkaai

dnf

32,0

 

 

 

 

NED

21

Jos Soethoudt (MS-D), 95,0, Soling

Charley Barr

dsq

32,0