Uitslag Avondwedstrijden Oost 2017
Alle foto’s zijn hier terug te vinden: https://myalbum.com/album/ltiXtZBd8PSS
HVO 2 en de overall uitslag staan onderaan

Uitslag HVO SW factor
 

Uitslag HVO – / 1 SW factor

 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 117 Sound of Silence
Rogier Visser (ZS-D), 102,5, Ericson 30
9,0 1 2 2 2
2 295 Race-Eend
Jeroen Wiskerke (MS), 114,0, Etap 22
10,0 5 1 1 1
3 933 Spotgaai
Jeroen Swinkels (ZS-D), 103,1, Victoire 933
22,4 2 3 4 3
4 NED 6901 Rode Loper
Wouter van Dorsser (ZS-D), 110, Loper
27,4 3 4 3 4
5 84 Gitane
Rene Krijgh (MS), 102,5, Gibsea 84
43,4 6 5 6 5
6 30 Scamper
Henk Bak (ZS-D), 101,5, Standfast 30
47,7 7 7 5 6
7 827 Ventoux III
J.Mosterd (ZS), 96, Bavaria 34-3
49,7 4 6 dns dns
8 828 Silesia
Johan Verhagen (ZS), 101,5, Dehler 28
54,0 8 8 7 7
 

Uitslag HVO – / 2 SW factor

 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 NED 8197 Kindamagic
Hans Hollander (MS), 88,0, Cork 1720
15,0 1 1 9 1
2 NED 4528 Nimmerzat
Wim Brans (MS), 95,9, Pionier 930
26,4 9 3 1 3
3 NED 6810 Juliet
Leon Wielaard (MS), 87,5, J-92
28,4 4 2 3 6
4 NED 7239 Spirit Up
Michel Evers (MS), 85,5, Spirit 36
30,4 3 5 6 2
5 H 28 H28
Paul Hoogeveen (MS), 95,5, J-22
48,7 7 6 5 8
6 NED 2938 Dwarskop
Dirk Revelman (MS), 84,3, X-102 (Mod.)
51,7 6 7 8 7
7 NED 6441 Estafette
Rientz Tackenberg (MS), 84,5, Winner 1120
53,0 8 8 4 11
8 NED 505 Just 4 Fun
Jeroen van Wijngaarden (MS), 88, J-80
54,0 dns 4 7 5
9 350 Alegria
Jaap Vonk (MS), 83,0, Elan 350
57,0 dns 9 2 10
10 799 Mount Harry
Carin van den Berg (ZS), 95,2, Dehler 29
57,0 5 10 dns 4
11 NED 4846 Xaenah
Sebastian Barzilay (MS-D), 90,5, X-312
69,0 11 11 11 12
12 NED 7244 Junique
Chris Revelman (MS-D), 75,0, J-122
72,0 2 dns dns dns
13 NED 4187 Helleveeg
Mathieu Kleijn (MS-D), 95,9, Kesteloo 33 OD
72,0 dns 12 10 9
14 NED 6646 Siempre
Gert Jan Timmers (MS), 93,0, Wauqiez Pretorien 35
72,0 10 13 12 13
15 NED 6021 Evening Tide
Frans Schweigmann (ZS), 87,0, Dynamic 37
77,0 12 14 13 14
16 39 B'eaut
Jan van Vliet (ZS), 90, HVO
81,0 13 15 14 15
 

Uitslag HVO SW factor

 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 NED 8197 Kindamagic
Hans Hollander (MS), 88,0, Cork 1720
18,0 1 1 12 1
2 NED 6810 Juliet
Leon Wielaard (MS), 87,5, J-92
31,7 4 2 3 9
3 NED 7239 Spirit Up
Michel Evers (MS), 85,5, Spirit 36
31,7 3 5 7 2
4 NED 4528 Nimmerzat
Wim Brans (MS), 95,9, Pionier 930
34,7 13 3 1 5
5 295 Race-Eend
Jeroen Wiskerke (MS), 114,0, Etap 22
48,7 14 7 5 3
6 117 Sound of Silence
Rogier Visser (ZS-D), 102,5, Ericson 30
49,0 5 11 8 4
7 H 28 H28
Paul Hoogeveen (MS), 95,5, J-22
56,4 10 6 6 11
8 NED 2938 Dwarskop
Dirk Revelman (MS), 84,3, X-102 (Mod.)
62,0 9 8 11 10
9 NED 6441 Estafette
Rientz Tackenberg (MS), 84,5, Winner 1120
63,0 12 9 4 16
10 933 Spotgaai
Jeroen Swinkels (ZS-D), 103,1, Victoire 933
63,4 6 15 13 6
11 NED 6901 Rode Loper
Wouter van Dorsser (ZS-D), 110, Loper
68,0 7 16 9 12
12 NED 505 Just 4 Fun
Jeroen van Wijngaarden (MS), 88, J-80
69,0 dns 4 10 8
13 350 Alegria
Jaap Vonk (MS), 83,0, Elan 350
70,0 dns 10 2 14
14 799 Mount Harry
Carin van den Berg (ZS), 95,2, Dehler 29
76,0 8 12 dns 7
15 NED 4846 Xaenah
Sebastian Barzilay (MS-D), 90,5, X-312
88,0 18 13 15 18
16 NED 4187 Helleveeg
Mathieu Kleijn (MS-D), 95,9, Kesteloo 33 OD
90,0 dns 14 14 13
17 84 Gitane
Rene Krijgh (MS), 102,5, Gibsea 84
90,0 16 17 18 15
18 NED 6646 Siempre
Gert Jan Timmers (MS), 93,0, Wauqiez Pretorien 35
94,0 15 19 17 19
19 30 Scamper
Henk Bak (ZS-D), 101,5, Standfast 30
94,0 17 20 16 17
20 NED 7244 Junique
Chris Revelman (MS-D), 75,0, J-122
96,0 2 dns dns dns
21 827 Ventoux III
J.Mosterd (ZS), 96, Bavaria 34-3
103,0 11 18 dns dns
22 828 Silesia
Johan Verhagen (ZS), 101,5, Dehler 28
103,0 19 21 19 20
23 NED 6021 Evening Tide
Frans Schweigmann (ZS), 87,0, Dynamic 37
107,0 20 22 20 21
24 39 B'eaut
Jan van Vliet (ZS), 90, HVO
111,0 21 23 21 22
ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.003
Copyright 1986 – 2017, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl