Uitslag Avondwedstrijden Oost 2022

Na 6 fantastische avonden is het helaas weer afgelopen. De prijsuitreiking viel een beetje in het water, maar gelukkig gaat het weer goed met John. Hieronder de Duohanded uitslag, de overall uitslag en de laatste wedstrijd (onderaan). Tot volgend jaar!

ZW-Scoring results

DUOHANDED UITSLAG

Avondwedstrijden Oost 2022

Uitslag: HVO SW factor Punten houden rekening met 2 aftrekwedstrijden
Nr Zeilnr Naam Bootnaam Punten 1 2 3 4 5 6
1 117 Rogier Visser (ZS-D) Sound of Silence 51,0 8 (10) 8 7 5 (dns)
2 NED 21 Jos Soethoudt (MS-D) Charley Barr 56,0 10 4 (dsq) 11 9 (13)
3 NED 6901 Wouter van Dorsser (ZS-D) Rode Loper 85,0 (dns) 11 15 18 17 (dns)
4 29 Albert Boeyinga (ZS-D) Boeyend 101,0 (dns) 16 (dnf) 16 18 dns
5 96 Rene Krijgh (MS-D) Caracara 116,0 (dnc) 19 19 (dns) dns dns
6 325 Martijn van der Hoek (ZS-D) Vibes 117,0 (dnc) (dnc) dnf 20 dns 19
7 22 Francine van Dongen (ZS-D) D'ukkie 119,0 (dnc) (dnf) 20 21 dnf dns
ZW Zeilwedstrijden programma, 5.03.00.00
© 2018-2022, Gerhard Bouma, NL
© 1986-2017, Leo Eggink, NL
2022-06-11 12:16
ZW-Scoring results

OVERALL UITSLAG

Avondwedstrijden Oost 2022

Uitslag: HVO SW factor Punten houden rekening met 2 aftrekwedstrijden
Nr Zeilnr Naam Bootnaam Punten 1 2 3 4 5 6
1 NED 8197 Hans Hollander (MG) Kindamagic 0,0 1 1 1 (2) (2) 1
2 NED 8720 Stefan Kruijswijk (MG) Splash test 6,0 (2) 2 2 1 1 (9)
3 799 Carin van den Berg (MS) Mount Harry 26,1 3 (6) 6 (9) 3 2
4 NED 6441 Rientz Tackenberg (MS) Estafette 33,4 (9) (dns) 3 6 4 4
5 827 Jaco Mosterd (MS) Ventoux III 39,0 4 (12) 5 4 7 (10)
6 NED 6646 Gert Jan Timmers (ZS) Siempre 39,4 (14) 8 4 (dns) 6 3
7 33 Floris Bune (ZS) Cloud Nine 43,7 5 (9) (11) 3 8 8
8 NED 2938 Dirk Revelman (MS) Dwarskop 50,7 6 5 (10) (13) 10 7
9 117 Rogier Visser (ZS-D) Sound of Silence 51,0 8 (10) 8 7 5 (dns)
10 NED 21 Jos Soethoudt (MS-D) Charley Barr 56,0 10 4 (dsq) 11 9 (13)
11 NED 4624 Wim Brans (MS) Nimmerzat 56,7 (12) 3 9 (dsq) 12 12
12 NED 6810 Leon Wielaard (MG) Juliet 62,7 18 (dns) 7 8 (dns) 6
13 NED 2303 Paul Koch (MS) Blue Marble 68,0 7 (15) 14 12 11 (18)
14 NED 7239 Michel Evers (MS) Spirit Up 72,0 16 7 12 (dns) 13 (dns)
15 NED 3 Jeroen de Jong (MG) Bierkaai 73,0 (dns) (dns) dnf 5 14 5
16 NED 505 Jeroen van Wijngaarden (MG) Just 4 Fun 79,0 11 14 (16) (17) 15 15
17 401 Ed Groenendijk (MG) La Parra 81,0 13 (17) 13 15 (20) 16
18 BEL 30 Marcel Tramper (ZS) Dehlorion 82,0 (17) 13 17 14 (19) 14
19 NED 6901 Wouter van Dorsser (ZS-D) Rode Loper 85,0 (dns) 11 15 18 17 (dns)
20 NED 4187 Mathieu Kleijn (ZS) Helleveeg 88,0 (dnc) (dnc) dnc 10 16 11
21 909 Alex Koeleman (MS) Ino 92,0 15 18 18 (19) (21) 17
22 29 Albert Boeyinga (ZS-D) Boeyend 101,0 (dns) 16 (dnf) 16 18 dns
23 96 Rene Krijgh (MS-D) Caracara 116,0 (dnc) 19 19 (dns) dns dns
24 325 Martijn van der Hoek (ZS-D) Vibes 117,0 (dnc) (dnc) dnf 20 dns 19
25 22 Francine van Dongen (ZS-D) D'ukkie 119,0 (dnc) (dnf) 20 21 dnf dns
26 GBR 37421 Martijn Graafmans (MG) Eau-J 132,0 (dnc) (dnc) dnf dns dns dns
ZW Zeilwedstrijden programma, 5.03.00.00
© 2018-2022, Gerhard Bouma, NL
© 1986-2017, Leo Eggink, NL
2022-06-11 12:16
ZW-Scoring results

WSV Numansgors

Avondwedstrijden Oost 2022

Uitslag: HVO Race6
Starttijd: 9-2-2022 19:00:00,0 SW factor


Zeilnr

Naam

Bootnaam

Uitslag

Punten
Finish
Tijd
Gezeilde
Tijd
Gecorr.
Tijd.

Formule
NED 8197 Hans Hollander (MG) Kindamagic 1 0,0 20:21:50,0 1:21:50,0 1:35:09,3 =GT * 100 / 86,0
799 Carin van den Berg (MS) Mount Harry 2 3,0 20:29:10,0 1:29:10,0 1:36:42,6 =GT * 100 / 92,2
NED 6646 Gert Jan Timmers (ZS) Siempre 3 5,7 20:32:49,0 1:32:49,0 1:37:11,4 =GT * 100 / 95,5
NED 6441 Rientz Tackenberg (MS) Estafette 4 8,0 20:21:35,0 1:21:35,0 1:37:42,3 =GT * 100 / 83,5
NED 3 Jeroen de Jong (MG) Bierkaai 5 10,0 20:16:19,0 1:16:19,0 1:38:28,4 =GT * 100 / 77,5
NED 6810 Leon Wielaard (MG) Juliet 6 11,7 20:25:19,0 1:25:19,0 1:38:37,9 =GT * 100 / 86,5
NED 2938 Dirk Revelman (MS) Dwarskop 7 13,0 20:23:26,0 1:23:26,0 1:39:19,5 =GT * 100 / 84,0
33 Floris Bune (ZS) Cloud Nine 8 14,0 20:32:54,0 1:32:54,0 1:39:21,5 =GT * 100 / 93,5
NED 8720 Stefan Kruijswijk (MG) Splash test 9 15,0 20:26:10,0 1:26:10,0 1:40:11,6 =GT * 100 / 86,0
827 Jaco Mosterd (MS) Ventoux III 10 16,0 20:33:54,0 1:33:54,0 1:40:25,7 =GT * 100 / 93,5
NED 4187 Mathieu Kleijn (ZS) Helleveeg 11 17,0 20:38:29,0 1:38:29,0 1:40:29,6 =GT * 100 / 98,0
NED 4624 Wim Brans (MS) Nimmerzat 12 18,0 20:26:00,0 1:26:00,0 1:41:10,6 =GT * 100 / 85,0
NED 21 Jos Soethoudt (MS-D) Charley Barr 13 19,0 20:34:55,0 1:34:55,0 1:43:10,2 =GT * 100 / 92,0
BEL 30 Marcel Tramper (ZS) Dehlorion 14 20,0 20:36:31,0 1:36:31,0 1:46:31,8 =GT * 100 / 90,6
NED 505 Jeroen van Wijngaarden (MG) Just 4 Fun 15 21,0 20:34:00,0 1:34:00,0 1:46:49,1 =GT * 100 / 88,0
401 Ed Groenendijk (MG) La Parra 16 22,0 20:31:20,0 1:31:20,0 1:48:12,9 =GT * 100 / 84,4
909 Alex Koeleman (MS) Ino 17 23,0 20:47:38,0 1:47:38,0 1:55:07,0 =GT * 100 / 93,5
NED 2303 Paul Koch (MS) Blue Marble 18 24,0 21:01:12,0 2:01:12,0 1:55:58,9 =GT * 100 / 104,5
325 Martijn van der Hoek (ZS-D) Vibes 19 25,0 21:10:32,0 2:10:32,0 2:19:36,5 =GT * 100 / 93,5
22 Francine van Dongen (ZS-D) D'ukkie dns 33,0
29 Albert Boeyinga (ZS-D) Boeyend dns 33,0
96 Rene Krijgh (MS-D) Caracara dns 33,0
117 Rogier Visser (ZS-D) Sound of Silence dns 33,0
GBR 37421 Martijn Graafmans (MG) Eau-J dns 33,0
NED 6901 Wouter van Dorsser (ZS-D) Rode Loper dns 33,0
NED 7239 Michel Evers (MS) Spirit Up dns 33,0
ZW Zeilwedstrijden programma, 5.03.00.00
© 2018-2022, Gerhard Bouma, NL
© 1986-2017, Leo Eggink, NL
2022-06-11 11:55